Cztery gole w meczu Arsenal – Bayern, hit nie zawiódł [WIDEO]

Arsenal nie dał się w meczu z Bayernem Monachium w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów. Kanonierzy przez długi czas przegrywali z Bawarczykami. Tymczasem w 76. minucie bramkę na 2:2 zdobył zdobył Leandro Trossard.

Leandro Trossard
  • Cztery gole padły w meczu Arsenal – Bayern
  • Do przerwy Bawarczycy prowadzili 2:1
  • Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Leandro Trossard

Arsenal – Bayern: Remis w hicie na Emirates Stadium

Arsenal w 1/4 finału Ligi Mistrzów trafił na Bayern Monachium. W momencie, gdy obie ekipy zostały rozlosowane, to szanse większe na awans dawano Bawarczykom. Po ostatnich dwóch porażkach niemieckiej ekipy wzrosły jednak notowania Kanonierów. Eksperci angielską ekipę zaczęli widzieć w roli faworyta.

W pierwszych trzech kwadransach rywalizacji na przerwę w lepszych nastrojach udali się podopieczni Thomasa Tuchela. Bayern prowadził 2:1 po golach Serge’a Gnabry’ego i Harry’ego Kane’a. Wynik rywalizacji otworzył natomiast Bukayo Saka.

Po zmianie stron na gola trzeba było z kolei czekać do 76 minuty. Wówczas w roli głównej wystąpił Leandro Trossard, który wykorzystał podanie od Gabriela Jesusa i strzałem z mniej więcej 14 metrów zmusił do kapitulacji Manuela Neuera. Do końca zawodów wynik już się nie zmienił i spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2.

Arsenal FC – Bayern Monachium 2:2 (1:2)
1:0 Bukayo Saka 12′
1:1 Serge Gnabry 18′
1:2 Harry Kane 32′ (k.)
2:2 Leandro Trossard 76′