Dani Carvajal wyleciał z boiska. Wpadka Realu Madryt! [WIDEO]

Real Madryt niespodziewanie zremisował 1:1 z Rayo Vallecano w wyjazdowym meczu 25. kolejki La Ligi. Dani Carvajal w końcówce spotkania otrzymał czerwoną kartkę.

Dani Carvajal
PressFocus Na zdjęciu: Dani Carvajal
  • Real Madryt tylko zremisował z Rayo Vallecano (1:1) w La Lidze
  • Na bramkę Joselu odpowiedział Raul de Tomas, który wykorzystał rzut karny
  • W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę dostał Dani Carvajal

Gol Joselu nie wystarczył, Real zgubił punkty

Real Madryt był zdecydowanym faworytem wyjazdowego spotkania 25. kolejki La Ligi przeciwko Rayo Vallecano. Królewscy rozpoczęli z wysokiego “C”, bowiem już w 3. minucie objęli prowadzenie za sprawą bramki Joselu, któremu asystował Fede Valverde.

Później było jednak już tylko gorzej. Gospodarze w 27. minucie otrzymali rzut karny po tym, jak piłkę ręką zagrał Eduardo Camavinga. Do jedenastki podszedł Raul de Tomas, który nie dał żadnych szans stojącemu między słupkami Los Blancos Andrijowi Łuninowi.

Rayo Vallecano do ostatniego gwizdka sędziego umiejętnie się broniło i ostatecznie zdobyło cenny punkt. Warto dodać, że w doliczonym czasie gry z powodu czerwonej kartki z boiska wyleciał Dani Carvajal. Obrońca gości uderzył łokciem zawodnika rywali.

Była to druga żółta kartka 32-latka w ciągu trzech minut – pierwszą dostał za dyskusję z arbitrem. Co ciekawe, prawy defensor wszedł na murawę dopiero w 75. minucie, zmieniając Lucasa Vasqueza.

Rayo Vallecano – Real Madryt 1:1 (1:1)