Mbappe ma podjąć zdecydowane kroki. Nie może się doczekać startu w Realu

Kylian Mbappe nie miał jeszcze oficjalnej prezentacji w Realu Madryt, która nastąpi po EURO 2024. Gwiazdor zamierza także skrócić swój urlop, aby wcześniej rozpocząć przygodę z Królewskimi - donosi "AS".

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
fot. Abaca Press / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Mbappe skróci swój urlop po EURO 2024

Kylian Mbappe wreszcie sfinalizował swoją hitową przeprowadzkę do Realu Madryt, o której mówiło się od wielu lat. Nie zdecydował się na przedłużenie wygasającego kontraktu z Paris Saint-Germain, wykorzystując tym samym sytuację i w ramach wolnego transferu przenosząc się na Santiago Bernabeu. Wszystko zostało już oficjalnie potwierdzone.

POLECAMY TAKŻE

Aktualnie Mbappe przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Francji, która przygotowuje się do nadchodzących mistrzostw Europy. Dotychczas nie odbyła się jego oficjalna prezentacja w Realu Madryt, która nastąpi dopiero po turnieju. Didier Deschamps nie wyraził zgody, aby jego największy gwiazdor miał rozpraszać się przed startem imprezy, na którą Francuzi jadą w roli faworytów.

Mbappe nie może się natomiast doczekać, aby rozpocząć swoją przygodę z Realem Madryt. “AS” donosi, że jego on skłonny skrócić urlop po EURO 2024, byle tylko dołączyć do ekipy Carlo Ancelottiego i móc wcześniej zacząć treningi. Wiele zależy jednak od tego, jak długo reprezentacja Francji pozostanie w turnieju. Finał mistrzostw Europy zaplanowany jest na 14 lipca.

Gwiazdor Trójkolorowych nigdy nie ukrywał swojej wyjątkowej sympatii do Realu Madryt. Jest kibicem tego klubu od dziecka, więc nie dziwi, że stronom udało się porozumieć. W Madrycie Mbappe będzie otrzymywał największe wynagrodzenie, choć wciąż dużo mniejsze niż w PSG.

Zobacz również: Romelu Lukaku trafi pod skrzydła znanego trenera? Chelsea otrzymała ofertę

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze