Joao Felix zabrał głos nt. przyszłości. W tym klubie chce grać w przyszłym sezonie

Joao Felix przebywa na wypożyczeniu w FC Barcelonie. Jak na razie nie wiadomo czy Atletico Madryt zgodzi się na definitywne odejście Portugalczyka. Sam piłkarz w rozmowie z Jijantes FC wyznał, że chciałby kontynuować karierę w Dumie Katalonii.

Joao Felix
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Joao Felix
  • Wraz z końcem sezonu dobiegnie końca wypożyczenie Joao Felixa
  • FC Barcelona musi podjąć decyzję ws. przyszłości piłkarza
  • Portugalczyk wskazał klub, w którym chce grać w przyszłym sezonie

Joao Felix chce zostać w FC Barcelonie

FC Barcelona przed rokiem wypożyczyła Joao Felixa z Atletico Madryt. Choć Duma Katalonii posiada prawo wykupu piłkarza, to ze względu na kiepską sytuację finansową definitywny transfer nie wchodzi w grę. Joan Laporta przyznał, że Portugalczyk pozostanie na Camp Nou tylko w przypadku, jeśli Los Colchoneros zgodzą się na ponowne wypożyczenie.

Na ten moment nie wiadomo jak na takie rozwiązanie zareaguje Atletico. Aczkolwiek Joao Felix w rozmowie z Jijantes FC otwarcie powiedział, że chce w przyszłym sezonie grać w FC Barcelonie.

Byłbym szczęśliwy, gdybym mógł zostać i kontynuować karierę w Barcelonie, ale to nie zależy ode mnie. Zobaczymy co się stanie. Bardzo chciałbym zagrać na Camp Nou – powiedział Joao Felix dla Jijantes FC.

Na tym etapie sezonu Joao Felix wystąpił w 35 meczach, w których strzelił 9 goli i zaliczył 6 asyst. Portal Transfermarkt wycenia Portugalczyka na 30 milionów euro.

Komentarze