Związki polskiego futbolu z polityką – co mogło pójść nie tak [WIDEO]

Leszek Milewski i Jakub Olkiewicz w najnowszym odcinku Tetryków na kanale Goal.pl zajmą się powiązaniami polskiego futbolu z polityką. Rzecz jasna nie zabraknie tematów dotyczących PZPN, a oprócz tego na tapet trafią m.in. ostatnie wydarzenia w Górniku Łęczna.

Cezary Kulesza
Obserwuj nas w
IMAGO / Łukasz Grochala / Newspix Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Leszek Milewski oraz Jakub Olkiewicz znów porozmawiają o polskiej piłce
  • W najnowszym odcinku Tetryków tematem numer jeden będą powiązania polskiego futbolu z polityką
  • Nie zabraknie odniesień do PZPN-u, a oprócz tego na tapet trafią wydarzenia w Górniku Zabrze i Górniku Łęczna

Cezary Kuleza i PZPN a powiązania z polityką

W piątek (12 stycznia) o godzinie 10:00 na naszym kanale YouTube Goal.pl wystartuje kolejny poranek z udziałem “Tetryków”. Głównym tematem dzisiejszej rozmowy Leszka Milewskiego i Jakuba Olkiewicza będą powiązania polskiego futbolu z polityką.

– Nie, na pewno nie da się przejechać na mizianiu się z polityką. Nie ma takiej opcji. Polski futbol najlepszym dowodem. A nie, czekaj, jest PZPN, który miał budować ośrodek w Otwocku, ale jednak nie zbuduje. Jest Stal Mielec, w której pan Poręba wprost mówi, że on przyprowadzał spółki skarbu państwa, ale już nie przyprowadzi i trzeba Poręby z drugiej strony barykady. Poza tym Górnik Zabrze, który zostaje przechrzczony na Carat Stasi Sekta Zabrze FC, afera śmieciowa w Łęcznej i inne przygody polskiej piłki, na które zapraszają Tetrycy – czytamy w zapowiedzi.

Związki polskiego futbolu z polityką – co mogło pójść nie tak | Tetrycy #96

Czytaj więcej: Reprezentacja Polski – aktualności

Komentarze