Szef w ataku szaleje, Buksa kapitalnie zagrał przed zgrupowaniem kadry

Adam Buksa w dobrym nastroju przybędzie na zgrupowanie reprezentacji Polski przed spotkaniami z Czechami i Łotwą. Doświadczony napastnik zdobył bramkę i zaliczył asystę w meczu Antalyasporu z Ankaragucu.

Adam Buksa
  • Adam Buksa kolejny raz w tym sezonie zapunktował w lidze tureckiej
  • Polski napastnik miał duży udział w przekonującej wygranej Antalyasporu z Ankaragucu
  • 27-latek w tej kampanii strzelił pięć goli i zaliczył dwie asysty

Buksa z golem i z asystą w Turcji

Adam Buksa znalazł się w gronie powołanych na listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski dowodzonej przez Michała Probierza. Zawodnik w piątkowym spotkaniu ligi tureckiej potwierdził, że selekcjoner Biało-czerwonych dokonał słusznego wyboru.

Buksa w piątkowym spotkaniu Antalyasporu z Ankaragucu zdobył bramkę i zaliczył asystę w wygranym 4:0 starciu. Polski napastnik kluczowe podanie zanotował już w ósmej minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Sam Larsson. Buka sam gola strzelił z kolei w 70. minucie.

27-latek aktualnie do ekipy z Turcji jest wypożyczony z Lens. W tej kampanii zawodnik rozegrał jak na razie 10 meczów. Buksa strzelił pięć goli i zaliczył dwie asysty. Na boisku spędził natomiast 874 minuty.

Adam Buksa powinien grać w ataku reprezentacji Polski z Robertem Lewandowskim?