Ronaldo z kontuzją, Portugalczyk przegapi hitowy pojedynek

Al-Nassr w czwartek 1 lutego rozegra spotkanie towarzyskie z Interem Miami. Mecz był awizowany jako bezpośrednie starcie Cristiano Ronaldo z Lionemem Messim. Portugalczyk ostatecznie nie będzie mógł zagrać w tym meczu.

Cristiano Ronaldo
Obserwuj nas w
fot. Imago / Alexandre Neto / SPP Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • Arcyciekawie zapowiadało się czwartkowe spotkanie z udziałem Al-Nassr i Interu Miami
  • Szkoleniowiec ekipy z Arabii Saudyjskiej ujawnił, że nie będzie mógł skorzystać w czwartkowym meczu ze swojej supergwiazdy
  • Spotkanie odbędzie się na Kingdom Arena w Riyadh

Al-Nassr bez Ronaldo przeciwko Interowi Miami

Al-Nassr to gigant ligi saudyjskiej, którego barwy od jakiegoś czasu reprezentuje Cristiano Ronaldo. Reprezentant Portugalii miał być jedną z gwiazd czwartkowego meczu, w którym jego drużyna zmierzy się z Interem Miami. Opiekun Al Nassr ujawnił jednak, że doświadczony zawodnik nie będzie mógł wystąpić w szlagierze.

– Nie zobaczymy pojedynku Ronaldo z Lionelem Messim. Cristiano jest w trakcie końcowej fazy rekonwalescencji, aby powrócić do gry w naszych najważniejszych meczach. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych dni będzie mógł rozpocząć pracę z zespołem. Nie zagra w spotkaniu z Interem – mówił szkoleniowiec Al-Nassr – Luis Castro cytowany przez Goal.com.

38-latek w tym sezonie wystąpił w 25 meczach, notując w nich 24 trafienia. Cristiano Ronaldo zaliczył też 11 kluczowych podań.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze