Bogusz znów to zrobił! Wielka forma Polaka [WIDEO]

Mateusz Bogusz w dzisiejszym meczu przeciwko Los Angeles Galaxy zanotował swoją piątą asystę w tym sezonie. 22-latek w 21 rozegranych meczach ma także na swoim koncie 12 goli.

Mateusz Bogusz
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Mateusz Bogusz

Bogusz w wybitnej formie, czas na transfer?!

Powiedzieć, że Mateusz Bogusz w ostatnich tygodnia jest w dobrej formie, to jak nie powiedzieć nic. Polak przez ostatnie spotkania dysponowany jest w absolutnie fenomenalny sposób, właściwie można użyć stwierdzenia, że jest w życiowej formie. Nie ma bowiem meczu, w którym 22-latek z Rudny Śląskiej nie miałby zakończonego z golem lub asystą.

Tak samo było i tej nocy. Gracz Los Angeles FC w derbowej rywalizacji przeciwko zespołowi Los Angeles Galaxy zanotował kapitalną asystę wprost z rzutu rożnego. Pomocnik w 40. minucie meczu posłał piłkę z narożnika dokładnie do nabiegającego partnera, a Kei Kamara wpakował ją do siatki. Finalnie drużyna LAFC wygrała 2:1.

W sumie Bogusz rozegrał dla zespołu z Miasta Aniołów 65 spotkań, w których zdobył 16 goli i zanotował 13 asyst. Jednak tylko w tym sezonie Polak uzbierał aż 12 trafień i pięć asyst w 21 meczach MLS. W czerwcu został on wybrany również graczem miesiąca całej ligi. Wybitna forma powinna w najbliższym czasie wpłynąć na zainteresowanie z Europy.

Czytaj dalej: Milan szykuje bombę transferową! Ibrahimović wykonał telefon

Komentarze