Wiemy kto poprowadzi spotkanie w Budapeszcie

Felix Brych
Felix Brych Pressfocus

Sędzią, który poprowadzi najbliższe spotkanie Biało-Czerwonych w Budapeszcie będzie Felix Brych. Niemiecki arbiter może pochwalić się najwyższą kategorią sędziowską w Europie (UEFA Elite) oraz dobrą znajomością z Robertem Lewandowskim.

O przyzwoite sędziowanie możemy być spokojni

Felix Brych to jeden z najbardziej uznawanych sędziów w piłkarskim świecie. Niemiec od wielu lat gwiżdże na boiskach Bundesligi, Ligi Mistrzów, czy w spotkaniach międzynarodowych. 45-latek znany jest z rzetelnego wykonywania swoich obowiązków, rzadko dopuszczając do dyskusyjnych sytuacji. W ostatnim czasie był głównym arbitrem w starciu Atletico Madryt z Chelsea oraz AC Milan z Manchester United. Na dodatek w zeszły weekend Brych był obecny w Berlinie, gdzie Hertha Krzysztofa Piątka rozbiła Bayer Leverkusen (3:0).

Węgry – Polska, mecz wystartuje w czwartek

Pierwszy pojedynek reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 roku odbędzie się w Budapeszcie. Podopieczni Paulo Sousy rozpoczną spotkanie już o 20:45. Asystentami Brycha będą Mark Borsch i Stefan Lupp, z kolei sędzią technicznym zostanie Marco Fritz. Co ciekawe, 45-latek w tym sezonie nie miał jeszcze okazji poprowadzić spotkania, w którym grał Robert Lewandowski. Natomiast transmisję meczu “na żywo” przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Węgry
Polska
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 25. marca 2021 20:42.

Komentarze