Szwecja – Ukraina: przewidywane składy na mecz

Rusłan Malinowski
Rusłan Malinowski PressFocus

We wtorek czeka nas między innymi ostatni mecz 1/8 finału Euro 2020: Szwecja – Ukraina. Spotkanie na Hampden Park rozpocznie się o godzinie 21:00. Sprawdź na mecz Szwecja – Ukraina przewidywane składy.

  • W ostatnim meczu 1/8 finału Euro 2020 Szwecja zagra z Ukrainą
  • Zwycięzca tego pojedynku zagra w ćwierćfinale z Anglią lub Niemcami
  • W składach obu zespołów nie należy spodziewać się zbyt wielu zmian w porównaniu do ostatnich spotkań

Przewidywane składy na mecz Szwecja – Ukraina

Wtorkowy mecz na Hampden Park w Glagow wyłoni ostatniego ćwierćfinalistę Euro 2020. Na przeciwko siebie staną reprezentacje Szwecji i Ukrainy, które przystąpią do tego spotkania z jednym celem, jakim jest awans do najlepszej ósemki turnieju. W pojedynku tym trudno jednak wskazać zdecydowanego faworyta.

W składzie reprezentacji Szwecji nie należy spodziewać się zbyt wielu zmian w porównaniu do ostatniego meczu z Polską. Do wyjściowego składu mocno puka Dejan Kulusevski, ale niewykluczone, że ponownie rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.

W ukraińskim zespole pod znakiem zapytania stoi występ Ołeksandra Zubkowa, który zmaga się z urazem łydki. Niewykluczone, że w środku pola zastąpi go Rusłan Malinowski, a wyżej wystąpi powracający do zdrowia Wiktor Cygankow.

Przewidywane składy:

Szwecja: Olsen – Lustig, Lindelöf, Danielson, Augustinsson – S. Larsson, Ekdal, Olsson, Forsberg – Isak, Quaison

Ukraina: Buszczan – Karawajew, Zabarnyj, Matwijenko, Mykołenko – Malinowski, Sydorczuk, Zinczenko – Jarmołenko, Jaremczuk, Cygankow.

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (29.06.2020):

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 29. czerwca 2021 20:58.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze