Roberto Martinez ocenił reprezentację Włoch

Roberto Martinez
fot. PressFocus Na zdjęciu: Roberto Martinez

Reprezentacja Belgi w meczu, którego stawką będzie półfinał Mistrzostw Europy, zmierzy się w piątkowy wieczór z reprezentacją Włoch. Tymczasem na konferencji prasowej kilka zdań na temat zbliżającej się potyczki wyraził opiekun Czerwonych Diabłów.

  • Niezwykle ciekawie zapowiada się piątkowe spotkanie Euro 2020 Belgia – Włochy
  • Mecz odbędzie się w Monachium
  • Przed spotkaniem kilka zdań na temat potyczki wyraził opiekun Czerwonych Diabłów

Reprezentacja Belgii z respektem do przeciwnika

Reprezentacja Belgii w fazie grupowej Euro 2020 wygrała wszystkie trzy mecze, zdobywając siedem bramek, a tracąc tylko jedną. Z kolei w 1/8 finału Romelu Lukaku i spółka pokonali 1:0 Portugalię. Gola na wagę wygranej Czerwonych Diabłów strzelił po ładnym uderzeniu Thorgan Hazard.

– Włochy będą atakować od pierwszej sekundy. Będą bardzo zorganizowani i dynamiczni. Każdy piłkarz w tym zespole zna swoją rolę – mówił Roberto Martinez cytowany przez BBC.

– Mecz z Portugalią był tym, który można było rozegrać spokojnie w późniejszej fazie turnieju. Zwykle jest tak, że zawodnicy nie grają na tak wczesnym etapie turnieju tak intensywnych spotkań – kontynuował Hiszpan.

– Na szczęście mamy wystarczająco dużo dni, aby dojść do siebie i się przygotować – powiedział Martinez.

Mecz z udziałem reprezentacji Belgii i Włoch odbędzie się w Monachium na słynnym Allianz Arena. Start spotkania zaplanowany jest na godzinę 21:00. Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą w 2016 roku, gdy mierzyły się ze sobą w fazie grupowej. Wówczas Squadra Azzurra wygrała 2:0.

Czytaj więcej: Porozumienie dotyczące Sancho potwierdzone przez Man Utd

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. listopada 2021 12:57.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze