Kto wygra Euro 2021? Faworyci bukmacherów na Mistrzostwa Europy

Piłkarze reprezentacji Włoch
Piłkarze reprezentacji Włoch Grzegorz Wajda

Kto wygra Euro 2020? Wytypuj zwycięzcę Mistrzostw Europy. Euro 2020 – 24 zespoły, 55 spotkań, miesiąc rywalizacji. To wszystko czeka nas już od dzisiaj. Kto może zdobyć mistrzostwo Europy? Kto jest faworytem bukmacherów do wygrania Euro 2020? Sprawdzamy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kto wygra na Euro 2020?

Po raz pierwszy w historii w turnieju finałowym Mistrzostw Europy udział wezmą 24 zespoły. Przed ewentualnym występem w finale będą musieli przejść długą drogę, począwszy od fazy grupowej poprzez kilka rundy fazy pucharowej. Kto ma największe szanse na triumf? Kto jest uważany za faworyta do zwycięstwa?

W Euro 2020 nie zabraknie żadnego z wielkich europejskich reprezentacji, dlatego też rywalizacja o mistrzostwo Europy zapowiada się niezwykle ciekawie. Tytułu broni reprezentacja Portugalii, która pięć lat temu dość niespodziewanie zwyciężyła, pokonując w finale reprezentację Francji. Drużyna Fernando Santosa jest wymieniana w gronie kilku drużyn, które mogłyby pokusić się o zwycięstwo w turnieju, ale nie ma wątpliwości, że kilka innych zespołów ma wyższe notowania.

Do tego grona zaliczana między innymi Francja, która poprzednie Mistrzostwa Europy kończyła z ogromnym niedosytem. W gronie reprezentacji, które z pewnością myślą o końcowym triumfie znajdują się również Anglia, Belgia, Niemcy i Hiszpania. W finale, który odbędzie się 11 lipca, zagrają jednak tylko dwa zespoły, a ze zwycięstwa będzie cieszył się tylko jeden.

Faworyci bukmacherów – Euro 2021

Swoich faworytów mają również bukmacherzy, którzy między innymi przygotowali Euro 2020 bonusy i promocje. W ich ofertach znajdziemy również zakłady na zwycięzcę turnieju. Patrząc na ofertę Fortuna zakłady bukmacherskie, najwyższe notowania ma reprezentacja Francji, na zwycięstwo której kurs wynosi 5.50. Tuż za jej plecami plasują się zespoły Anglii (6.00) i Belgii (6.50).

Nieco niżej wyceniane są szanse Włoch (8.00), a dalej Hiszpanii, Niemiec, Portugalii (9.00)

Optymiści mogą również postawić na zwycięstwo reprezentacji Polski. Za każdą postawioną złotówkę bukmacher Etoto w tym wypadku oferuje aż 80!

Zwycięzca Euro 2020

Kto wygra Euro 2020?

Fortuna
5.50
FRANCJA
Postaw w Fortunie
Fortuna
6.00
ANGLIA
Postaw w Fortunie
Fortuna
6.50
BELGIA
Postaw w Fortunie
Fortuna
9,00
HISZPANIA
Postaw w Fortunie
Fortuna
9.00
NIEMCY
Postaw w Fortunie
Fortuna
9.00
PORTUGALIA
Postaw w Fortunie
Fortuna
8.00
WŁOCHY
Postaw w Fortunie
Fortuna
16.00
HOLANDIA
Postaw w Fortunie
Fortuna
80.00
POLSKA
Postaw w Fortunie

Kursy aktualne na 13.06.2021 09:13

2720 zł na start od Fortuny

Fortuna zakłady bukmacherskie to jeden z największych i najlepszych bukmacherów w Polsce. Oferuje również jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych na start. Łącznie można uzyskać nawet 2720!

Bonus powitalny w Fortunie składa się z trzech części. Zaraz po rejestracji konta w Fortunie możecie skorzystać z zakładu bez ryzyka aż do kwoty 600 zł. Fortuna gwarantuje Ci również bonus 100% do 2100 złotych od drugiej wpłaty. To jednak nie wszystko! Po pełnej weryfikacji konta będziesz miał również możliwość postawienia zakładu za darmo o równowartości 20 złotych. Pamiętaj aby w trakcje rejestracji podać Fortuna kod promocyjny GOAL

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze