Michał Probierz wybrał kapitana na mecz Polska – Holandia

Robert Lewandowski nie zagra w meczu Holandia - Polska, który otworzy zmagania na Euro 2024 dla naszej kadry. Na konferencji prasowej Michał Probierz poinformował, kto zostanie kapitanem w tym spotkaniu.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Michał Probierz

Euro 2024: on założy opaskę w starciu Polska – Holandia

Mecz Polska – Holandia rozpocznie rywalizację podczas Euro 2024 dla reprezentacji Biało-Czerwonych. Do tego spotkania podopieczni Michała Probierza przystąpią bez swojej największej gwiazdy. Robert Lewandowski doznał kontuzji w pojedynku z Turcją i nie będzie dostępny na starcie z ekipą Oranje.

POLECAMY TAKŻE

Jedną z najważniejszych kwestii przed niedzielną potyczką w Hamburgu pozostaje to, kto przejmę funkcję kapitana po napastnika Barcelony. Podczas konferencji prasowej trener naszej kadry rozwiał wszelkie wątpliwości. – W ostatnim meczu pod nieobecność Roberta Lewandowskiego kapitanem był Piotr Zieliński. Teraz też tak zostanie – zdradził Probierz.

Trwa walka o jak najszybszy powrót Lewandowskiego do zdrowia i dyspozycji Michała Probierza. 35-latek na pewno nie zagra z Holandią, ale w starciu z Austrią powinien pojawić się na boisku. Jeżeli snajper Barcy nie wystąpi od pierwszych minut, Zieliński znowu zacznie mecz z kapitańską opaską na ramieniu.

Zobacz także: Michał Probierz: mów prawdę, a będą mówić, że kłamiesz. Trójka Polaków poza treningiem

Komentarze