Podział punktów we Wrocławiu, Kyle Walker uratował Anglików

Reprezentacja Ukrainy dzisiejszego wieczoru na Tarczyński Arenie we Wrocławiu podejmowała Anglię. Spotkanie w ramach kwalifikacji EURO 2024 zakończyło się wynikiem 1:1.

Kyle Walker
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Kyle Walker
  • Ukraina zremisowała 1:1 z Anglią w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy w Niemczech
  • Gospodarze objęli prowadzenie w 26. minucie za sprawą trafienia Oleksandra Zinchenko
  • Gola wyrównującego tuż przed gwizdkiem na przerwę, w 41. minucie, zdobył Kyle Walker

Walker i Zinchenko z bramkami, Ukraińcy zremisowali z Anglikami

Reprezentacja Ukrainy w sobotni wieczór na Tarczyński Arenie we Wrocławiu podejmowała Anglię w meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024. Prowadzenie w tym spotkaniu już w 26. minucie niespodziewanie objęli podopieczni Sergiya Rebrova.

Do siatki trafił wahadłowy Arsenalu – Oleksandr Zinchenko. Gospodarze nie cieszyli się jednak z prowadzenia zbyt długo, bowiem tuż przed przerwą, w 41. minucie, do wyrównania doprowadził prawy obrońca Manchesteru City – Kyle Walker.

Synowie Albionu z 13 punktami na koncie pewnie prowadzą w tabeli grupy C, natomiast Żółto-Błękitni z 7 oczkami są na drugim miejscu. Włosi, którzy rozegrali dwa mecze mniej, dotychczas uzbierali trzy punkty i plasują się na trzeciej pozycji.

Ukraina – Anglia 1:1 (1:1)

1:0 Zinchenko 26′

1:1 Walker 41′