Kamiński wyprowadził Lecha na prowadzenie po cudownym golu [WIDEO]

Jakub Kamiński

Lech Poznań po potknięciu Rakowa Częstochowa z Cracovią (1:1) odzyskał nadziejęna wygranie mistrzostwa Polski w tym sezonie. Krok w kierunku drużyna Maddieja Skorży mogła wykonać w boju z Piastem Gliwice. Efektowym trafieniem w tym starciu popisał się Jakub Kamiński.

• Lech Poznań w niedzielnym starciu z Piastem liczył na 20. zwycięstwo w sezonie
  • Krok w kierunku osiągnięcia celu wykonał w boju z gliwiczanami Jakub Kamiński
  • Urodzony w Rudzie Śląskiej zawodnik zdobył dziewiątą bramkę w trakcie trwającej kampanii

Piast – Lech: Kamiński z przepięknym golem

Lech Poznań przed sobotnią potyczką legitymował się dorobkiem 65 punktów na koncie. Dzięki stracie punktów przez Raków Częstochowa i Pogoń Szczecin zawodnicy Kolejorza mogli wykonać w niedzielne popołudnie milowy krok w kierunku spektakularnego sukcesu.

O dobre nastroje swoich kibiców zadbał w pierwszej połowie niedzielnego boju Jakub Kamiński, który w 16. minucie rywalizacji popisał się fantastycznym golem głową, wykorzystując dośrodkowanie Joeal Pereiry. W tym momencie Lech wskoczył na pierwszej miejsce w tabeli.

Pomocnik Kolejorza zanotował dziewiąte trafienie w tej kampanii w 31. meczu. Kamiński po zakończeniu sezonu rozstanie się z Lechem, przenosząc się do niemieckiego VfL Wolfsburg.