Co za końcówka meczu! Stal Mielec zgarnia trzy punkty [WIDEO]

Aż trudno w to uwierzyć, ale Puszcza Niepołomice przegrała ze Stalą Mielec, mimo że do 83. minuty prowadziła 1:0. Gospodarze wyprowadzili dwa ciosy w końcówce i zgarnęli trzy punkty.

Szkuryn w meczu Stali
IMAGO / Newspix Na zdjęciu: Szkuryn w meczu Stali
  • Stal Mielec zaczyna rundę od wygranej
  • Zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry
  • Autorem bramki na wagę trzech oczek był Piotr Wlazło

Stal Mielec wyszarpała trzy punkty

Przez większą część meczu na prowadzeniu po trafieniu Mateusza Cholewiaka znajdowali się goście. Stal obudziła się tak naprawdę dopiero w samej końcówce.

Do wyrównania doprowadził w 83. minucie najlepszy strzelec drużyny, Illa Szkuryn. Po tym, jak dostał piłkę w pole karne zdołał oszukać trzech defensorów rywali i strzałem przy bliskim słupku trafić do siatki.

Zwycięski gol dla Stali padł w doliczonym czasie gry. Jego autorem był Piotr Wlazło, który dopadł do piłki dogranej w pole karne z rzutu wolnego. Piątkowa wygrana mielczan może być istotna w kontekście walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Puszcza ma obecnie tylko dwa „oczka” przewagi nad strefą spadkową.