Napoli faworytem? Przewidywane składy na rewanż z Eintrachtem

Napoli - Eintracht to rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na Deutsche Bank Park triumfowali Partenopei, którzy wygrali 2:0. Znamy przewidywane składy na mecz na Stadio Diego Armando Maradona.

Eintracht Frankfurt - SSC Napoli
PressFocus Na zdjęciu: Eintracht Frankfurt - SSC Napoli
  • Napoli – Eintracht to drugie spotkanie dwumeczu w 1/8 finału LM
  • W pierwszym wygrali Włosi
  • Poznaliśmy przewidywane składy na ten pojedynek

Przewidywane składy na spotkanie Napoli – Eintracht

Zmagania na Deutsche Bank Park zakończyły się po myśli Napoli. W 40. minucie do siatki trafił Victor Osimhen, natomiast w 65. minucie prowadzenie Azzurrich podwyższył Giovanni Di Lorenzo. Kto ma większe szanse na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów? Bez wątpienia wyżej stoją akcje Partenopeich, którzy w środę zagrają na własnym stadionie. Eintracht musi odrobić dwie bramki straty.

W szeregach gospodarzy zabraknie najprawdopodobniej tylko Giacomo Raspadoriego. Natomiast Oliver Glasner nie będzie mógł skorzystać z Diny Ebimbe, Kolo Muaniego (zawieszenie za czerwoną kartkę), Lindstroma i Weniga.

Napoli – Eintracht: przewidywane składy

Napoli: Alex Meret; Giovanni Di Lorenzo, Kim Min-Jae, Amir Rrahmani, Mathias Olivera; Andre Zambo Anguissa, Stanislav Lobotka, Piotr Zieliński; Matteo Politano, Victor Osimhen, Chwicza Kwaracchelia

Eintracht: Kevin Trapp; Tuta, Makoto Hasebe, Evan Ndicka; Buta, Sow, Sebastian Rode, Philipp Max; Daichi Kamada, Mario Gotze; Rafael Borre

SSC Napoli – Eintracht Frankfurt: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (15.03.2023)
Victor Osimhen

Napoli – Eintracht, gdzie oglądać SSC Napoli wciąż żyje snem w trwającym sezonie. Partenopei są już o zaledwie kilka kroków od wymarzonego mistrzostwa kraju. Wiele wskazuje też na to, że niebawem zameldują się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W wyjazdowym meczu z Eintrachtem Frankfurt zdołali strzelić dwa gole, a przecież Chwicza Kwaracchelia zmarnował jeszcze po drodze