“Za te zasady wolę umrzeć, niż kalkulować i uprawiać politykę”

Daniel Myśliwiec z końcem czerwca tego roku kończy współpracę ze Stala Rzeszów, mimo że ma kontrakt z klubem ważny do końca czerwca 2024 roku. Młody trener zapytany po wtorkowym spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką o to, czy może jednak zostanie w ekipie z Rzeszowa, dał do zrozumienia, że nie ma na to szans.

Daniel Myśliwiec
fot. PressFocus Na zdjęciu: Daniel Myśliwiec
  • Daniel Myśliwiec powoli żegna się ze Stalą Rzeszów
  • 37-letni trener w ostrych słowach opowiedział o współpracy z pewnymi osobami w rozmowie z Podkarpacie Live
  • Na dzisiaj nie wiadomo, gdzie młody trener będzie pracował w kolejnej kampanii

Daniel Myśliwiec mocno na pożegnanie ze Stalą

Daniel Myśliwiec to trener młodego pokolenia, który z dobrej strony dał się zapamiętać w Stali Rzeszów. Pod jego wodzą Biało-niebiescy prezentowali piłkę nożną ładną dla oka. Na dzisiaj nie wiadomo, jaka przyszłość czego Myśliwca. 37-latek wprost jednak powiedział, że nie wyobraża sobie dalszej współpracy z pewnymi osobami w Stali.

– Świetnie czułem się w Rzeszowie. Wykonaliśmy świetną robotę z piłkarzami, ale od dłuższego czasu ktoś robił inną robotę, aby nie było mnie już w klubie. Nie wyobrażam sobie współpracować z ludźmi nie szczerymi, nie uczciwymi, które myślą o swoim interesie, a nie o drużynie. W zespole tacy nie byliśmy – przekonywał Myśliwiec w rozmowie z Podkarpacie Live.

– Pozostaje mi podziękować wszystkim dobrym i szczerym ludziom, którzy dobrze życzyli Stali. Tym, którzy chcieli, aby Stal się rozwijała. Wierzę, że drużyna zostawi po sobie dobry ślad, mimo że zespół nie wywalczył awansu. Proszę o docenienie piłkarzy. Można mówić o różnych kwestiach pozasportowych, ale one nigdy nie będą najważniejsze – kontynuował trener.

– Idea sportu jest taka, aby wygrywać i robić to na swoich zasadach. Ja będę robił wszystko na swoich zasadach. Za te zasady wolę umrzeć, niż kalkulować i uprawiać politykę. Taki jestem – podsumował 37-letni szkoleniowiec.

Czytaj więcej: Małecki z apelem do władz Stali. “Nie spier****** tego”

Komentarze