Jacek Magiera: dementuję te informacje

"Nie mam podpisanego żadnego kontraktu. Dementuję to, bo już takie głosy słyszałem miesiąc temu" - mówi Jacek Magiera w rozmowie z portalem "Meczyki.pl" na temat ewentualnej pracy w Stali Rzeszów.

Jacek Magiera
PressFocus Na zdjęciu: Jacek Magiera
  • Jacek Magiera sensacyjnie utrzymał Śląsk Wrocław w Ekstraklasie
  • Od jakiegoś czasu pojawiają się informację łączące szkoleniowca ze Stalą Rzeszów
  • Teraz głos w tej sprawie zabrał sam zainteresowany

“Nie mam podpisanego żadnego kontraktu”

Od dobrych kilku tygodni coraz głośniej mówi się o możliwych zmianach, do których mogłoby dojść w Stali Rzeszów. Jedną z nich miałaby być zmiana na pozycji szkoleniowca pierwszej drużyny. Wiadomo bowiem, że w nowym sezonie zespołu nie będzie prowadził skonfliktowany z zarządem Daniel Myśliwiec. Głównym kandydatem, aby go zastąpić ma być Jacek Magiera, który teraz sam odniósł się do sprawy.

Znam się z prezesem Rafałem Kaliszem od 2018 roku. Już wtedy mówił, że chciałby, żebym zbudował z nim coś w Rzeszowie. Ale nie wiem, kiedy to będzie. Nie mam podpisanego żadnego kontraktu. Dementuję to, bo już takie głosy słyszałem miesiąc temu – powiedział doświadczony szkoleniowiec w rozmowie z portalem Meczyki.pl.

Magiera raptem kilka dni temu, po dramatycznej walce o utrzymanie, zdołał uratować ligowy byt dla Śląska Wrocław. Nie wiadomo jednak, czy szkoleniowiec będzie chciał kontynuować pracę we Wrocławiu.

Czytaj więcej: Były piłkarz wróci do Legii? “Bardzo poważnie rozważany”

Komentarze

Na temat “Jacek Magiera: dementuję te informacje

Przestańcie pisać głupoty że Magiera uratował Śląska przed spadkiem ! Śląsk uratowała Cracovia, która zagrała na poważnie z Wisłą Płock dzięki czemu Wisła Płock która przegrała 3-0 spadła z ligi, a Śląsk który z Legia przegrał 3-1 się fuksem utrzymał !