Były piłkarz wróci do Legii? “Jest bardzo poważnie rozważany”

Walerian Gwilia może wrócić w najbliższym czasie do PKO Ekstraklasy. Według informacji przekazanych przez Sebastiana Staszewskiego z "Interii", pomocnik z Gruzji jest bardzo poważnie rozważany przez Legię Warszawa.

Walerian Gwilia - Legia Warszawa
PressFocus Na zdjęciu: Walerian Gwilia - Legia Warszawa
  • Legia Warszawa bardzo poważnie bierze pod uwagę możliwość zakontraktowania Waleriana Gwilii
  • Gruzin w przeszłości był związany m.in. z “Wojskowymi” oraz Rakowem Częstochowa
  • Sprawa ma wyjaśnić się w ciągu najbliższego miesiąca

Gruziński pomocnik znów pomoże Legii?

Drużyna Legii Warszawa w zakończonym już sezonie wywalczyła wicemistrzostwo i Puchar Polski. Taki dorobek powoduje, że w przyszłym sezonie konieczna będzie gra na dwóch frontach. Z kolei obecna kadra “Wojskowych” jest zbyt słaba, aby dać sobie radę zarówno w lidze, jak i europejskich pucharach. Stąd też konieczne wzmocnienia. Jednym z nich ma być powrót do klubu Waleriana Gwilii.

Według informacji przekazanych przez Sebastiana Staszewskiego z “Interii”, Gruzin jest bardzo poważnie rozpatrywany, jako kandydat do podpisania umowy ze stołeczną ekipą. Pozytywną decyzję w tej sprawie miał już wydać Kosta Runjaic, szkoleniowiec Legii. Finalnej decyzji jednak jeszcze nie ma, ale ma ona zapaść w ciągu miesiąca.

Dla 29-letniego pomocnika byłby to powrót do Warszawy i Ekstraklasy. Gruzin pozostawał bowiem bez pracodawcy od stycznia tego roku. W ostatnim czasie trenował dzięki uprzejmości Legii wraz z pierwszym zespołem.

Czytaj więcej: “Gdybym miał do wszystkich dzwonić, to musiałbym cały czas siedzieć na telefonie”

Komentarze