Benevento – Milan: transmisja, gdzie oglądać online?

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 18:00 rozegrany zostanie mecz Serie A: Benevento – Milan. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Benevento – Milan. Rossoneri z celem umocnienia się na pozycji lidera

Benevento Calcio w przedostatnim dzisiejszym starciu we włoskiej ekstraklasie zmierzy się w roli gospodarza z AC Milanem. Mecz będzie wyjątkowy dla Filippo Inzaghiego, który aktualnie jest szkoleniowcem beniaminka Serie A. W przeszłości grał przecież z powodzeniem w ekipie z Lombardii. Dzisiaj jednak sentymenty będzie musiał odłożyć na bok.

Bez wątpienia w roli faworyta do tej potyczki przystąpią goście. Milan jest aktualnie liderem włoskiej ekstraklasy, legitymując się dorobkiem 34 punktów. Tymczasem team z Kampanii plasuje się na 10. pozycji, mając 18 oczek na koncie.

Tuż przed przerwą świąteczną ekipa z miasta mody pokonała w niezwykłych okolicznościach SS Lazio. Mediolańczycy szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili w 90. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się jeden z aktualnie najlepszych lewych defensorów na świecie Theo Hernandez. Z kolei zespół SuperPippo ostatnio pokonał Udinese Calcio 2:0.

Benevento – Milan: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie na Stadio Ciro Vigorito będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Benevento – Milan transmisja na żywo będzie dostępna na antenach Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Starcie skomentują Julian Kowalski i Filip Kapica.

Benevento – Milan, transmisja online

Transmisja z niedzielnego meczu Serie A w Benevento będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Starcie Benevento Calcio – AC Milan: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Ponadto trzeba też dodać, że mecz można zobaczyć na stronie internetowej ElevenSports.pl.

Komentarze