Newcastle szuka nowego obrońcy. Sroki przeczesują włoski rynek

Newcastle United jest zmuszony pozyskać latem nowego stopera. W tej sprawie "Sroki" przeglądają włoski rynek. Do notesu angielskiego klubu trafili Alessandro Buongiorno, Giorgio Scalvini oraz Gleison Bremer - informuje "Football Italia".

Piłkarze Newcastle United
Obserwuj nas w
IMAGO / Ml News / NurPhoto Na zdjęciu: Piłkarze Newcastle United
  • Kontuzja Botmana sprawiła, że Newcastle jest zmuszony latem pozyskać nowego stopera
  • “Sroki” zaczęli poważnie rozglądać się wśród zawodników z Serie A
  • W ich oko wpadli Alessandro Buongiorno, Giorgio Scalvini oraz Gleison Bremer

Poważna kontuzja Botmana. Newcastle zmuszone latem pozyskać stopera

Z informacji przekazanych przez portal “Football Italia” dowiadujemy się, że Newcastle United zaczęło rozglądać się w Serie A, poszukując nowego defensora. Włoski portal zdradził, że do notesu “Srok” trafili Giorgio Scalvini z Atalanty Bergamo, Alessandro Buongiorno grający w Torino, a także Gleison Bremer reprezentujący barwy Juventusu.

POLECAMY TAKŻE

Sprowadzenie Scalviniego lub Bremera wiązałoby się dla Newcastle United z ogromnym wydatkiem. Obaj defensorzy są wyceniani przez swoje kluby na 50 milionów euro. Tańszą opcją wydaje się transfer Buongiorno, który jest gotowy na nowe wyzwania w karierze.

Angielski klub nieprzypadkowo rozgląda się za nowym obrońcą. Poważnej kontuzji nabawił się Sven Botman. Już wiemy, że pauza holenderskiego defensora będzie wynosiła od sześciu do dziewięciu miesięcy. Tym samym “Sroki” są wręcz zmuszone pozyskać latem stopera.

Sprawdź także: Florentino Perez nie zapomina o gwieździe. Skauci Realu na meczu Premier League

Komentarze