Ter Stegen dostał ofertę z Saudi Pro League. Kuszą go wielkimi pieniędzmi

Marc-Andre ter Stegen otrzymał propozycję kontraktu z Arabii Saudyjskiej. Klubem, który złożył ofertę bramkarzowi FC Barcelony jest Al Ittihad - informuje portal Relevo.

Marc-Andre ter Stegen
Obserwuj nas w
Imago / Cesare Purini Na zdjęciu: Marc-Andre ter Stegen
  • Marc-Andre ter Stegen ma na stole ofertę z Saudi Pro League
  • Klub zainteresowany usługami niemieckiego bramkarza to Al Ittihad
  • Bramkarz niedawno wrócił do gry po kontuzji pleców

Ter Stegen może trafić do Arabii Saudyjskiej

FC Barcelona być może właśnie znalazła sposób na to, aby rozwiązać swoje problemy związane z finansowym Fair Play. Ratunkiem dla Dumy Katalonii ma być sprzedaż podstawowego bramkarza. Z informacji portalu Relevo dowiadujemy się, że Marc-Andre ter Stegen ma na stole ofertę z Al Ittihad.

POLECAMY TAKŻE

Już kilka dni temu hiszpańskie media sugerowały, że klub z Saudi Pro League złożył propozycję kontraktu niemieckiemu bramkarzowi. Wtedy nie było jednak wiadomo dokładnie, o jaki klub chodzi. Teraz wszystko jest już jasne, a 31-latek miałby trafić do tego samego zespołu co m.in. Karim Benzema czy N’Golo Kante.

Choć na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących warunków finansowych, tak kwestia pieniędzy nie powinna stanowić żadnego problemu. Jednakowo w przypadku indywidualnego kontraktu, czy sumy odstępnego dla Barcelony wiadomo, że arabskie kluby dysponują studnią finansową, która nie ma dna.

Marc-Andre ter Stegen wrócił do bramki Blaugrany po ponad 2 miesiącach. Niemiec zmagał się z kontuzją pleców, która wykluczyła go na tak długi czas z gry. Łącznie w tym sezonie zagrał 21 spotkań, w których 9 razy zachował czyste konto.

Komentarze