Richarlison może skusić się na egzotyczny transfer

Richarlison może latem zostać bohaterem dużego transferu. Daily Mail podało, że Brazylijczyk jest kuszony przez sterników jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej.

Richarlison
Obserwuj nas w
fot. Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Richarlison

Richarlison na radarze Saudyjczyków

Richarlison to 27-latek, który trafił do Tottenhamu Hotspur w 2022 roku z Evertonu za 58 milionów euro. Tymczasem ostatnio nie brakuje spekulacji, sugerujących, że zawodnik może niebawem zmienić pracodawcę. Daily Mail podało, że Al-Hilal jest poważnie zainteresowane pozyskaniem brazylijskiego napastnika. Niemniej na dzisiaj nie została jeszcze złożona konkretna propozycja. Chociaż sam zawodnik nie ukrywa, że jest gotowy rozważyć taką opcję.

POLECAMY TAKŻE

Według medialnych doniesień latem szykowane są duże zmiany w szeregach The Spurs przez Angelosa Postecoglou, który ma plan, aby latem znacząco wzmocnić swój zespół. Duże środki na konto stołecznej ekipy mogą natomiast wpłynąć z tytułu transferu z udziałem Richarlisona, który jest wyceniany na mniej więcej 40 milionów euro.

Już wcześniej pojawiły się wieści, że Brazylijczyk został wystawiony przez klub z Londynu na listę transferową. W tym sezonie Richarlison wystąpił w 31 spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich 12 bramek i zaliczył cztery kluczowe podania.

W swoim piłkarskim CV brazylijski zawodnik ma też takie kluby jak Watford czy Fluminense. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał natomiast w Club America. W reprezentacji Brazylii jak na razie wystąpił w 48 meczach, notując w nich 20 trafień. Już jednak wiadomo, że gracza zabraknie na Copa America z powodu kontuzji.

Czytaj więcej: Bayern Monachium złożył konkretną ofertę znanemu trenerowi, saga bliska końca

Komentarze