PSG kusi Napoli, chodzi o gwiazdę ekipy z Serie A

PSG wkrótce straci Kyliana Mbappe. Tym samym władze klubu już szukają następcy dla reprezentanta Francji. Ciekawe wieści w tej sprawie przekazała La Gazzetta dello Sport.

Piłkarze PSG
Obserwuj nas w
fot. Victor Joly / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze PSG

PSG z kosmiczną ofertą za Chwiczę Kwaracchelię

PSG jest w trakcie przemiany swojej strategii transferowej. Sternicy klubu już analizują rynek transferowy pod kątem ewentualnych wzmocnień. Jednocześnie władze klubu z Ligue 1 już rozglądają się za nowymi twarzami do ofensywy. La Gazzetta dello Sport podaje, że francuski klub jest gotowy przeznaczyć duże pieniądze za Chwiczę Kwaracchelię. Źródło przekonuje, że za 23-latka PSG jest gotowe przeznaczyć 80 milionów euro. W ramach transakcji może też oddać Randala Kolo Muaniego do SSC Napoli. Wcześniej pojawiły się wieści, że reprezentant Gruzji jest wyceniany na 120-130 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Kwaracchelia w tej kampanii wystąpił łącznie w 43 spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki. W tym sezonie piłkarz zdobył 10 bramek, a także zaliczył dziewięć asyst. Aktualna umowa zawodnika z klubem z Neapolu obowiązuje do 2027 roku.

15-krotny reprezentant Francji trafił natomiast do ekipy z Paryża z Eintrachtu Frankfurt za 95 milionów euro. Wcześniej Kolo Muani bronił barw między innymi takich ekip jak: FC Nantes czy US Boulogne. W tym sezonie zawodnik wystąpił łącznie w 43 meczach, zdobywając w nich 12 bramek. Ponadto zaliczył sześć kluczowych podań.

PSG w tym sezonie wygrało już mistrzostwo Francji. Ekipa Luisa Enrique ma jeszcze szanse na to, aby wygrać krajowy puchar. 25 maja zmierzy się w finale z Olympique Lyon.

Czytaj więcej: Real Madryt szykuje bombę transferową na 2025 rok

Komentarze