Przyszłość Mbappe jest przesądzona. Romano zaprzecza medialnym spekulacjom

Zdaniem Fabrizio Romano nie możliwości, by Kylian Mbappe pozostał w Paris Saint-Germain. Znany ekspert transferowy kolejny raz potwierdził, że Francuz prowadzi zaawansowane negocjacje z Realem Madryt.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • PSG miało złożyć nową ofertę Mbappe
  • Takie spekulacje pojawiły się niedawno w prasie
  • Tym plotkom zaprzecza jednak Fabrizio Romano

PSG nie złoży nowej oferty Mbappe

W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że emir Kataru miał złożyć Kylianowi Mbappe nową ofertę kontraktu. Miało to nakłonić Francuza do pozostania w Paris Saint-Germain na kolejne lata.

Tym doniesieniom zaprzeczył jednak Fabrizio Romano w serwisie X. – Źródła zbliżone do PSG stanowczo zaprzeczają, jakoby emir Kataru złożył nową propozycję, aby przekonać Kyliana Mbappe. Dzisiejsze spotkanie nie będzie dotyczyło przyszłości, ponieważ Mbappe wyraził się już jasno w rozmowie z PSG. Poinformował ich o odejściu z klubu i prowadzi już zaawansowane rozmowy z Realem Madryt – napisał ekspert transferowy.

Kontrakt Mbappe z PSG wygasa po sezonie, a światowe media są przekonane, że od lipca będzie piłkarzem Realu Madryt. Od pewnego czasu w prasie pojawiają się informacje, że obie strony negocjują ostatnie warunki kontraktu.

Zobacz również: Juventus otwarty na sprzedaż gwiazdora. Wysłucha ofert

Komentarze