Newcastle obserwuje utalentowanego piłkarza. Wyślą skautów na mecz Boca Juniors

Newcastle potrzebuje zwiększyć głębie składu w formacji ofensywnej. W tym celu skierowali swoją uwagę na 22-letniego skrzydłowego z Boca Juniors. Według doniesień portalu Ole, Kevin Zenon będzie w najbliższy weekend obserwowany z trybun przez skautów The Magpies.

Kevin Zenon
Obserwuj nas w
Imago / Manuel Cortina Na zdjęciu: Kevin Zenon
  • Kevin Zenon pod obserwacją Newcastle
  • The Magpies chcą zwiększyć liczbę piłkarzy ofensywnych w pierwszym składzie
  • W weekend skauci angielskiego klubu będą obecni ma meczu Boca Juniors

Kevin Zenon w weekend będzie pod lupą skautów Newcastle

Newcastle, a właściwie Eddie Howe chce dysponować większą liczbą piłkarzy ofensywnych w składzie. Z tego względu, aby poprawić głębie składu, poddali pod obserwację utalentowanego gracza z Argentyny. W notesie skautów znalazł się Kevin Zenon z Boca Juniors.

Jak poinformował tamtejszy portal Ole wysłannicy Newcastle mają być obecni w weekend na stadionie w Buenos Aires podczas meczu River Plate – Boca Juniors. Ich zadaniem będzie obserwacja 22-letniego skrzydłowego. Zenon byłby świetnym uzupełnieniem składu Srok ze względu na jego uniwersalny profil. Nie ogranicza się tylko i wyłącznie do gry w ataku, ale również może zostać ustawiony na boisku jako wahadłowy.

W rozpoczętym niedawno sezonie w lidze argentyńskiej wystąpił w 6 meczach, w których strzelił bramkę i zaliczył asystę. Kwota potencjalnego transferu do Premier League może wynieść 13.8 miliona funtów.

Komentarze