Napastnik priorytetem Newcastle. Konkurencja nie śpi

Alfredo Morelos (z prawej)
Pressfocus Na zdjęciu: Alfredo Morelos (z prawej)

Alfredo Morelos może trafić do Premier League. Snajper Rangers FC jest priorytetem dla Newcastle, ale pozyskanie Kolumbijczyka rozważają też dwa inne zespoły.

  • Zakontraktowanie napastnika to priorytet dla Newcastle
  • W trwającym oknie transferowym na St. James’ Park może trafić Alfredo Morelos
  • Sprowadzenie Kolumbijczyka rozważają także Everton i Leicester City

Transferowa ofensywa Newcastle

Styczeń to miesiąc wyczekiwany przez Newcastle. Otwarte jest bowiem okno transferowe. W jego trakcie Sroki mają zamiar być bardzo aktywne. Zespół ten walczy o utrzymanie w Premier League, a do tego potrzebuje wzmocnień.

Z przenosinami na St. James’ Park dotychczas łączeni byli głównie defensorzy. Sroki chcą zakontraktować: Lucasa Digne, Kierana Trippiera, Jamesa Tarkowskiego, czy Svena Botmana. Ich priorytetem rzekomo jest jednak napastnik.

Newcastle wypadli ostatnio kontuzjowani Callum Wilson i Allan Saint-Maximin, więc ofensywa wymaga uzupełnienia. Sroki zamierzają sprowadzić Alfredo Morelosa. Kolumbijski napastnik przez cztery i pół roku gry strzelił ponad 100 goli dla Rangers FC, które na sprzedaży 25-latka może zarobić 20 milionów funtów, co było rekordem dla tej ekipy.

Pozyskanie Morelosa rozważa również Everton. Klub ten jest bliski zakontraktowania innego gracza Rangers. Testy medyczne przed transferem za 12 milionów funtów przechodzi prawy obrońca Nathan Patterson. Możliwe, że The Toffees wykorzystają dobre relacje ze szkockim zespołem. W grze o sprowadzenie Morelosa liczy się także Leicester.

Czytaj także: Młody Holender wyceniony. Ogromna pieniądze w grze

Komentarze