Manchester United przechwyci rozchwytywanego stopera? Ogromna oferta na stole

Manchester United nie chce przespać letniego okienka transferowego. Jak informuje "Marca", władze z Old Trafford złożyły ofertę za Leny'ego Yoro w wysokości 60 milionów euro.

Leny Yoro
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Leny Yoro

Manchester United z ofertą za Leny’ego Yoro

Manchester United ma za sobą ciężki sezon. „Czerwone Diabły” przez całą kampanią mierzyły się z ogromnymi problemami kadrowymi, które były spowodowane kontuzjami. Erik ten Hag największy kłopot miał z linię obrony, gdzie często z konieczności zmieniał zawodnikom pozycje. Dlatego celem na letnie okienko transfer „Czerwonych Diabłów” jest poszerzenie kadry i wzmocnienie pozycji defensora.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z zawodników, który znajdował się na liście życzeń Manchesteru United, jest Leny Yoro. Zawodnik Lille jednak wzbudza ogromne zainteresowanie, a jego osobą również poważnie interesuje się Real Madryt. Szanse powodzenia na ten transfer dla „Czerwonych Diabłów” były minimalne, ale z nowymi informacjami w tej sprawie przychodzi dziennik „Marca”.

Hiszpańscy dziennikarze zdradzili, że Manchester United złożył oficjalną ofertę Lille za Leny’ego Yoro. „Czerwone Diabły” nie czekały na innych zainteresowanych stoperem i złożyli bardzo wysoką propozycję. Otóż sięga ona 60 milionów euro. Przyszłość młodego zawodnika zapewne wkrótce zostanie rozwiązana. Jednak możemy być pewni, że francuska strona poczeka na oferty innych klubów.

Leny Yoro ma za sobą bardzo dobrą kampanię. 18-letni defensor w koszulce Lille rozegrał łącznie 44 spotkania. W tym czasie zdołał trzykrotnie wpisać się na listę strzelców. Dwa gole miały miejsce w rozgrywkach Ligue 1.

Sprawdź także: Arsenal przechytrzy Manchester United? Włącza się do walki o tego samego piłkarza

Komentarze