Manchester United prowadzi w wyścigu o gwiazdę Premier League

Manchester United jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem Michaela Olise’a nadchodzącego lata. Czerwone Diabły są faworytem w walce o zakontraktowanie francuskiego skrzydłowego – uważa Ekrem Konur.

Michael Olise
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Michael Olise

Michael Olise przejdzie do Manchesteru United?

Michael Olise ma za sobą bardzo dobry sezon, ale to nie wystarczyło do powołania na zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Europy w Niemczech. Selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps pominął bowiem gwiazdora Crystal Palace przy swoich wyborach. Humor skrzydłowego może jednak poprawić transfer w nadchodzącym letnim okienku transferowym.

22-latek wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku. Sytuację zdolnego zawodnika monitorują takie kluby jak Arsenal, Newcastle United oraz Aston Villa. Według najnowszych informacji przekazanych przez Ekrema Konura to jednak Manchester United ma największe szanse na pozyskanie Michaela Olise’a. Czerwone Diabły już od dawna pracują nad tym transferem.

POLECAMY TAKŻE

Urodzony w Londynie Francuz w zakończonej kampanii Premier League z powodu kontuzji rozegrał tylko 19 meczów, a mimo to strzelił 10 goli i zanotował 6 asyst, więc jego statystyki robią wrażenie. Portal “Transfermarkt” szacuje wartość prawoskrzydłowego na 50 milionów euro. Wydaje się, że Crystal Palace za swojego piłkarza będzie oczekiwało jeszcze większej kwoty. Dwudziestodwulatek koszulkę ekipy popularnych Orłów z powodzeniem przywdziewa od lipca 2021 roku.

Komentarze