Feio otrzyma jeszcze jednego napastnika? Legia na łowach

Raimonds Krollis znalazł się na celowniku Legii Warszawa - podaje portal Legia.net, który powołuje się na włoskie media. 22-letni Łotysz występuje na pozycji napastnika.

Goncalo Feio
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Goncalo Feio

Raimonds Krollis łączony z Legią Warszawa

Legia Warszawa podczas trwającego letniego okienka transferowego dokonała już sześciu transakcji. Na Łazienkowską trafili Kacper Chodyna, Claude Goncalves, Marcel Mendes-Dudziński, Ruben Vinagre, Luquinhas, a także występujący na pozycji napastnika Jean-Pierre Nsame. Niewykluczone, że do drużyny Wojskowych dołączy kolejny snajper.

Jak podaje portal “Legia.net”, który powołuje się na włoskie serwisy “Il Secolo XIX” oraz “Spezia1906.com”, uwagę stołecznego klubu przykuł Raimonds Krollis.

To dwudziestodwuletni napastnik, wielokrotny reprezentant Łotwy, ostatnio występujący na zasadzie wypożyczenia w drugoligowym zespole z Czech, MFK Vyskov. Karta zawodnicza tego piłkarza nadal należy jednak do włoskiej Spezii Calcio.

POLECAMY TAKŻE

Oprócz Legii Warszawa sytuację Raimondsa Krollisa obserwują również drużyny z Turcji. Łotewski atakujący najlepiej wspomina sezon 2021/2022, gdy grał w rodzimej ekipie, Valmiera FC. Wówczas został mistrzem Łotwy, a także sięgnął po koronę króla strzelców, zdobywając aż 24 bramki.

22-latek w minionym sezonie 5 razy wpisał się na listę strzelców i zaliczył 3 asysty. Trener zespołu Wojskowych Goncalo Feio przed kampanią 2024/2025 otrzymał już kilka wzmocnień, ale wydaje się, że to nie koniec zakupów stołecznego klubu.

Komentarze