Crystal Palace sięgnie po posiłki z Hiszpanii. Wkrótce testy medyczne

Crystal Palace lada moment może dokonać transferu środkowego. O krok od przeprowadzki na Selhurst Park jest Chadi Riad. Anglicy zapłacą Betisowi za 20-latka około 13 milionów funtów - podaje "Daily Mail".

Chadi Riad
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Chadi Riad

Chadi Riad zbliża się do przeprowadzki na Selhurst Park

Sezon 2023/24 w rozgrywkach Premier League już dobiegł końca. Miniona kampania zakończyła się całkiem udanie dla Crystal Palace. Zespół prowadzony przez Olivera Glasnera bowiem zajął 10. miejsce w ligowej tabeli. Działacze z Selhurst Park już wzięli się ostro do roboty, aby latem wzmocnić drużynę. Wkrótce zatem może zostać ogłoszony pierwszy transfer.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanych przez „Daily Mail” wynika, że Crystal Palace prawdopodobnie w pierwszej kolejności wzmocni pozycję środkowego obrońcy. Bardzo blisko przeprowadzki do Premier League jest Chadi Riad, który do tej pory bronił barw Realu Betis. Sam transfer nie będzie się wiązał z jakimś sporym wydatkiem, jak na możliwości angielskiego zespołu. 20-letni defensor bowiem będzie kosztował około 13 milionów funtów.

Rozmowy między Crystal Palace a otoczeniem Chadiego Riada przebiegają na tyle pomyślnie, że wkrótce faktycznie transfer może dojść do skutku. W najbliższych dniach mają się odbyć testy 20-letniego Marokańczyka przed przeprowadzką na Selhurst Park.

Chadi Riad ma za sobą niezwykle przełomową kampanię. Dwukrotny reprezentant Maroka w minionym sezonie rozegrał 30 spotkań w koszulce Realu Betis. 20-latek na przestrzeni całego piłkarskiego był jedną z najjaśniejszych postaci w swoim zespole.

Sprawdź także: Chelsea i Manchester United w wyścigu o gwiazdę Premier League. Wielka kasa w grze

Komentarze