Król Serie A niepotrzebny mistrzom Europy?

Ciro Immobile
PressFocus Na zdjęciu: Ciro Immobile

Reprezentacja Włoch śrubuje rekord meczów bez porażki, po drodze wygrała Euro 2020, pewnie zmierza na mundial w Katarze, a jednak ma pewien problem. Brak jej klasowego napastnika. Co z tego, że Ciro Immobile jest królem strzelców Serie A, skoro w kadrze idzie mu jak po grudzie? Komentatorzy Eleven Sports Piotr Dumanowski i Dominik Guziak w swoim tekście dla Seriea.pl zastanawiają się, czy Italia potrzebuje takiego napastnika?

  • Ciro Immobile jest świetnym napastnikiem w Serie A, jednak ma problem, aby regularnie strzelać bramki dla reprezentacji
  • Piłkarz Lazio znajduje się pod lupą mediów, które mają wątpliwości co do jego przydatności w drużynie narodowej
  • Piotr Dumanowski i Dominik Guziak wskazują piłkarzy, którzy mogliby zastąpić asa rzymskiego klubu

Temat Ciro Immobile w reprezentacji Włoch wraza jak bumerang. Po niezłym początku Euro 2020 w wykonaniu napastnika S.S. Lazio, przyszła słaba faza pucharowa i kiepskie mecze w eliminacjach MŚ. Włosi oczywiście przedłużają passę meczów bez porażki, ale udział Immobile w tym jest znikomy.

W obronę napastnika brał Dino Zoff, jednak nawet taka legenda nie potrafi przekonać dziennikarzy i kibiców, którzy mają wątpliwości w przydatność Immobile w drużynie Italii. Mistrzowie Europy mają jednak problem z napastnikami. Piotr Dumanowski i Dominik Guziak próbują znaleźć odpowiedź na pytanie: Kto mógłby zastąpić Ciro?

Cały tekst pt. “Arrivederci Ciro. Czy Włosi powinni zrezygnować z Immobile?” przeczytasz na Seriea.pl.

Komentarze