Media: Pogba podłamany kolejnym urazem

Włoski Tuttosport informuje, że Paul Pogba jest podłamany ze względu na kolejną kontuzję, która wykluczyła go z gry na około 20 dni. Francuz na boisko wróci dopiero po przerwie na mecze reprezentacyjne.

Paul Pogba
PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba
  • Pogba doznał kolejnego urazu
  • Francuz został wyklucozny z gry na około 20 dni
  • Pomocnik rozgoryczony obecną sytuacją

Rozczarowany Pogba unikał kontaktu z kibicami

Paul Pogba nie znalazł się w kadrze meczowej na niedzielny pojedynek Juventusu z Sampdorią. Po meczu szkoleniowiec Starej Damy informował, że Francuz doznał ukłucia w przywodzicielu podczas wykonywania rzutów wolnych na treningu.

Bianconeri w poniedziałek wydali oficjalny komunikat w sprawie stanu zdrowia Pogby, który przeszedł badania medyczne. – Paul Pogba doznał lekkiej kontuzji przywodziciela prawego uda i już rozpoczął proces rehabilitacji mający na celu wznowienie rywalizacji – przekazano w oficjalnym komunikacie.

Tuttosport informuje, że Pogba jest podłamany kolejnym urazem, co dało się zauważyć, gdy w poniedziałek wychodził z J|Medical. Jego zachowanie wyraźnie sugerowało, że nie jest dobrym nastroju, gdy odmawiał kibicom zgromadzonym przed wejściem zdjęć oraz autografów. Il Polpo przeżywał w ostatnich latach wiele trudnych dni, choć być może nigdy nie były tak gorzkie, jak obecne.

Włoscy dziennikarze dodają jednak, że mimo straconego sezonu Juventus nadal wierzy w Pogbę, a celem sztabu szkoleniowego będzie odbudowanie formy Francuza na kolejną kampanię.

Zobacz również: Inzaghi: Marciniak podjął słuszną decyzję wyrzucając mnie na trybuny

Komentarze