Optymistyczne wieści na temat stanu zdrowia Zielińskiego

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. PressFocus

Piotr Zieliński wygląda na to, że nie nabawił się urazu na tyle poważnego, jak pierwotnie mogło się wydawać. Reprezentant Polski doznał tylko stłuczenia, co sugeruje Napoli Report na Twitterze.

  • Piotr Zieliński w miniony weekend nabawił się kontuzji
  • Pierwotnie wydawało się, że to uraz mięśniowy. Ostatecznie piłkarz nabawił się stłuczenia, przekonuje Napoli Report
  • Reprezentant Polski niewykluczone, że będzie zdolny do gry już na spotkanie z Genoą w niedzielę

Zieliński ze stłuczeniem

Piotr Zieliński w trakcie minionego weekendu zagrał w wyjściowym składzie przeciwko Venezii. Spędził jednak na placu gry zaledwie 35 minut. Piłkarz musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

Tymczasem najnowsze raporty na temat stanu zdrowia Polaka są optymistyczne. Sugerują, że Zieliński doznał tylko stłuczenia. Tym samym nie jest wykluczone występ zawodnika w starciu przeciwko Genoi.

Zieliński znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na wrześniowe spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Chociaż wydawało się, że piłkarz z powodu urazu może pauzować dwa tygodnie, to wygląda jednak, że tak źle nie będzie. Jednocześnie pomocnik Azzurrich będzie mógł pomóc Biało-czerwonym w walce o przepustkę na mundial.

Zieliński w drużynie narodowej zadebiutował w 2013 roku. Jak na razie w reprezentacji Polski rozegrał 63 mecze, notując w nich siedem trafień. 27-latek ma kontrakt ważny z Napoli do końca czerwca 2024 roku. Rynkowa wartość pomocnika wynosi 50 milionów euro.

Czytaj więcej: Udany ligowy debiut Mourinho w Romie, Napoli zrealizowało cel

Komentarze