Ligowy kryzys Napoli trwa. Skorupski “wygrał” decydujący pojedynek [WIDEO]

Napoli nie wygrało już trzeciego meczu z rzędu w Serie A. Mistrzowie Włoch w niedzielę stracili punkty w starciu z Bologną. W 72. minucie Victor Osimhen nie wykorzystał rzutu karnego.

Bologna - Napoli
IMAGO / LaPresse Na zdjęciu: Bologna - Napoli
  • Bologna podejmowała Napoli w spotkaniu 5. kolejki Serie A
  • Ekipa Łukasza Skorupskiego bezbramkowo zremisowała z drużyną Piotra Zielińskiego
  • W 72. minucie Victor Osimhen nie wykorzystał rzutu karnego

Serie A. Napoli remisuje z Bologną, Osimhen pudłuje z 11. metrów

Napoli przystępowało do spotkania z Bologną w dobrych nastrojach. Podopieczni Rudy’ego Garcii w środę udanie rozpoczęli zmagania w tegorocznej Lidze Mistrzów, pokonując Bragę 2:1. Jednak w Serie A już niekoniecznie prezentowali się tak dobrze, ponieważ po czterech meczach mieli na koncie siedem punktów.

W potyczce na Stadio Renato Dall’Ara nie oglądaliśmy goli, chociaż w 72. minucie Victor Osimhen stanął przed doskonałą szansą na zapewnienie Partenopeim zwycięstwa. Nigeryjczyk ustawił piłkę na 11. metrze, spojrzał w oczy Łukaszowi Skorupskiemu i… przymierzył obok słupka. Zmarnowany rzut karny zadecydował o tym, że Bologna i Napoli zakończyły rywalizację bezbramkowym remisem.

Napoli obecnie plasuje się na 7. lokacie, a Bologna zajmuje 11. miejsce. Mistrzowie Włoch mają w dorobku osiem punktów, natomiast ich dzisiejsi rywale sześć oczek.