Dwóch ważnych piłkarzy Romy wraca do gry

Jose Mourinho otrzymał podwójne wzmocnienie przed powrotem do rywalizacji w Serie A w ten weekend. Paulo Dybala i Nicola Zalewski powrócili do pełnych treningów z resztą grupy po drobnych kontuzjach.

Paulo Dybala
IMAGO / Ettore Griffoni Na zdjęciu: Paulo Dybala
  • Dybala i Zalewski doznali urazów w meczu z Hellasem
  • Obaj opuścili dwa kolejne mecze Romy
  • Wszystko wskazuje na to, że będą gotowi do gry z Empoli

Dybala i Zalewski wracają do gry po kontuzjach

Paulo Dybala wystąpił tylko w jednym z pierwszych trzech meczów AS Romy w trwającej kampanii – w przegranym 1:2 pojedynku z Hellas Weroną. Argentyńczyk w drugiej połowie spotkania doznał kontuzji mięśniowej.

La Joya zrezygnował z wyjazdu na zgrupowanie reprezentacji Argentyny, aby skupić się na powrocie do gry w Romie. Teraz trenuje już z resztą kolegów z drużyny i być może wystąpi w sobotnim meczu z Empoli.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Zalewskiego, który również urazu doznał w meczu z Weroną, a sobotnie starcie z Empoli na Stadio Olimpico może oznaczać jego powrót do składu.

Mourinho będzie jednak musiał sobie radzić bez kapitana Lorenzo Pellegriniego, który podczas przerwy na mecze międzypaństwowe nabawił się kontuzji i został zmuszony do opuszczenia reprezentacji Włoch po pierwszym meczu z Macedonią Północną.