Lewandowski i Messi w jednej lidze? Polak nie pozostawia złudzeń

Robert Lewandowski w rozmowie ze Sport Bild opowiedział o swojej przyszłości. Reprezentant Polski zdradził, czy plany przeprowadzki do USA i gry w MLS nadal są aktualne. Dowiedzieliśmy się, czy możemy liczyć na rywalizację kapitana Biało-Czerwonych i Leo Messiego w jednej lidze.

Lionel Messi i Robert Lewandowski
IMAGO / ABACAPRESS Na zdjęciu: Lionel Messi i Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski udzielił wywiadu niemieckiej gazecie Sport Bild
  • Kapitan reprezentacji Polski mówił m.in. o swojej przyszłości
  • 35-latek zdradził, czy planuje zagrać w USA po zakończeniu umowy z Barceloną

Lewandowski dołączy do Messiego? Na pewno nie w USA

W rozmowie ze Sport Bild Robert Lewandowski został zapytany, czy “wyobraża sobie wyjazd do Arabii Saudyjskiej po zakończeniu kariery w Barcelonie”. Tak odpowiedział, przy okazji mówiąc o zmianach, jakie zaszły w jego życiu:

– Nawet o tym teraz nie myślę. Jestem bardzo szczęśliwy w Barcelonie, na boisku, w mieście, z rodziną. Jako osoba jestem szczęśliwy. Przed Barceloną byłem trochę maszyną, tutaj stałem się bardziej człowiekiem. Mam tutaj dwuletni kontrakt, z opcją przedłużenia współpracy.

Reprezentant Polski musiał skomentować także możliwość gry w USA po zakończeniu kontraktu z Blaugraną:

– Przed pandemią koronawirusa ta myśl była mocno obecna w mojej głowie. Ale jakoś zmieniłem zdanie po tej przerwie. Po rozdziale w Barcelonie trudno to sobie wyobrazić – mówił 35-latek. Tym niemal na pewno nie doczekamy się ligowej rywalizacji duetu Lewandowski – Leo Messi.

Komentarze