Nici z wielkiego transferu? Gwiazda Napoli bliski nowej umowy

Chwicza Kwaracchelia jest coraz bliżej przedłużenia umowy z SSC Napoli. Nowy kontrakt reprezentanta Gruzji ma obowiązywać do 30 czerwca 2028 roku - poinformował Nicolo Schira.

Chwicza Kwaracchelia
Obserwuj nas w
IMAGO / sportphoto24 Na zdjęciu: Chwicza Kwaracchelia
  • SSC Napoli wkrótce może uszczęśliwić kibiców
  • Klub jest blisko przedłużenia kontraktu z Chwiczą Kwaracchelią o kolejne pięć lat
  • Nowa umowa przewiduje również zarobki na poziomie czterech milionów euro rocznie

Chwicza Kwaracchelia przedłuży kontrakt z Napoli?

W ostatnich dniach Chwicza Kwaracchelia był łączony z europejskimi potęgami. Jednak istnieje spore prawdopodobieństwo, że Gruzin będzie kontynuował karierę na Stadio Diego Armando Maradona. Napoli bowiem jest blisko przedłużenia umowy z zawodnikiem.

Nicolo Schira za pośrednictwem X (dawniej Twitter) podał szczegóły w tej sprawie. Nowy kontrakt reprezentanta Gruzji ma obowiązywać przez pięć najbliższych sezonów. Na dodatek były piłkarz Rubina Kazań może liczyć na podwyżkę wynagrodzenia. Jeśli złoży oficjalny podpis, jego zarobki będą sięgały czterech milionów euro rocznie.

W obecnym sezonie Chwicza Kwaracchelia już tak nie błyszczy jak w poprzedniej kampanii. Aczkolwiek ostatnie tygodnie są udane w jego wykonaniu. Przed 22-latkiem i całym Napoli nowy rozdział, bowiem na stanowisku trenera Rudiego Garcię zastąpił Walter Mazzarri.

Sprawdź także: Kwaracchelia rozchwytywany przez gigantów. Selekcjoner wskazał konkretne kluby

Komentarze