Kwaracchelia rozchwytywany przez gigantów. Selekcjoner wskazał konkretne kluby

Napoli ma przed sobą kluczowe negocjacje w sprawie przyszłości gwiazdy. Chwicza Kwaracchelia cieszy się zainteresowaniem takich klubów, jak FC Barcelona, Real Madryt czy Bayern Monachium.

Chwicza Kwaracchelia
Obserwuj nas w
fot. Imago/Insidefoto Na zdjęciu: Chwicza Kwaracchelia
  • Chwicza Kwaracchelia od ponad roku zachwyca swoją grą w Napoli
  • Gruzin może niebawem zostać bohaterem hitowego transferu
  • Selekcjoner reprezentacji wskazał kluby, które interesują się skrzydłowym

Kwaracchelia bohaterem wielkiego transferu?

Chwicza Kwaracchelia w minionym sezonie był jednym z autorów sukcesu Napoli, jakim niewątpliwie było mistrzostwo Włoch. Wówczas niefiligranowy skrzydłowy zachwycił świat i zainteresował najlepsze kluby w Europie. Teraz Gruzin podtrzymuje bardzo wysoką formę i w dalszym ciągu jest na radarach gigantów, którzy chcieliby wzmocnić nim swoją ofensywę.

Niewykluczone, że Kwaracchelia w niedalekiej przyszłości zostanie bohaterem hitowego transferu. Aktualnie czeka on na ofertę nowego kontraktu od Napoli. Jeśli nie będzie ona satysfakcjonująca, zmiana klubu stanie się realna.

Selekcjoner reprezentacji Gruzji Willy Sagnol otwarcie przyznał, że największą gwiazdą jego drużyny interesują się takie marki, jak Real Madryt czy FC Barcelona.

– Chwicza Kwaracchelia gra już w czołowym klubie, bo takim jest Napoli, ale interesują się nim giganci światowego futbolu. To Real Madryt, Bayern Monachium i FC Barcelona. Gra dla tych drużyn to marzenie każdego zawodnika – powiedział.

Zobacz również: Modrić podjął kluczową dla przyszłości decyzję. Zbliża się wielki koniec

Komentarze