Tottenham dopisuje trzy punkty. Kulusevski bohaterem

Tottenham pokonał Nottingham Forest 2:0 w wyjazdowym meczu 17. kolejki Premier League. Bramki zdobyli Richarlison i Dejan Kulusevski.

Kulusevski Richarlison
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Kulusevski Richarlison
  • Tottenham pokonał Nottingham Forest 2:0
  • Był to mecz 17. kolejki Premier League
  • Bramki zdobyli Richarlison i Dejan Kulusevski

Nottingham Forest 0:2 Tottenham. Koguty gonią czołówkę

Tottenham pokonał Nottingham Forest i ma na koncie 33 punkty w tabeli Premier League. Na ten moment Koguty zajmują 5. pozycję, zaś Nottingham plasuje się na 16. miejscu z dorobkiem 14 oczek.

Wynik meczu w doliczonym czasie gry pierwszej połowy otworzył Richarlison. Brazylijczyk kapitalnie wykorzystał silne dośrodkowanie Dejana Kulusevskiego. Dla napastnika to trzecie trafienie w tym sezonie Premier League.

Drugą bramkę w 65. minucie dorzucił asystent przy pierwszym golu. Dejan Kulusevski przejął źle wybitą piłkę przez golkipera Nottingham Forest i ruszył w stronę bramki. Szwed z ostrego kąta mocno uderzył, przełamując ręce Matta Turnera. Warto dodać, że kilka minut później czerwoną kartkę za ostre wejście obejrzał Yves Bissouma.