Specyficzna asysta Kiwiora. Podawał z tego miejsca [WIDEO]

Jakub Kiwior zaliczył pełne 90 minut w spotkaniu Burnley - Arsenal w 25. kolejce Premier League. Reprezentant Polski popisał się naprawdę ciekawą asystą przy trafieniu Kaia Havertza na 5:0 dla Kanonierów.

Burnley - Arsenal
IMAGO / Sebastian Frej Na zdjęciu: Burnley - Arsenal
  • Arsenal pokonał Burnley, a Jakub Kiwior rozegrał całe spotkanie
  • Polak może pochwalić się czystym kontem i asysta
  • Po dograniu obrońcy padła bramka na 5:0

Kiwior notuje znakomite spotkanie w Premier League

Arsenal mierzył się z Burnley w 25. serii gier Premier League. W podstawowym składzie Kanonierów po raz drugi z rzędu pojawił się Jakub Kiwior. W poprzedniej kolejce reprezentant Polski zaliczył pełne spotkanie w derbach Londynu z West Hamem. The Gunner wygrali 6:0, a 24-latek pokazał się z dobrej strony.

W rywalizacji na Turf Moor Arsenal znowu triumfował w efektownym stylu – londyńczycy rozbili The Clarets 5:0. Kiwior i tym razem mógł się pochwalić czystym kontem. Ponadto w 78. minucie zaliczył asystę przy golu Kaia Havertza, który ustalił wynik pojedynku z Burnley. Polak dograł do Niemca… z autu wykonywanego na połowie ekipy Mikela Artety.