Wielki powrót N’Golo Kante? Francuz łączony z klubem Premier League

N'Golo Kante wkrótce może wrócić na boiska Premier League. Mistrz świata z 2018 roku znalazł się w orbicie zainteresowań Newcastle United - donoszą dziennikarze "talkSPORT".

N'Golo Kante
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: N'Golo Kante
  • N’Golo Kante wkrótce może wrócić na boiska Premier League
  • Mistrz świata z 2018 roku znalazł się w orbicie zainteresowań Newcastle
  • Francuz miałby zastąpić zawieszonego Sandro Tonalego

N’Golo Kante w kręgu zainteresowań Newcastle United

Newcastle United ma ogromny problem. Sandro Tonali został oficjalnie zawieszony na 10 miesięcy w związku z aferą bukmacherską we włoskim futbolu. Pomocnik sprowadzony z Milanu nie będzie mógł przez ten okres czasu reprezentować barwy “Srok”. W związku z tym działacze angielskiego klubu zaczęli się oglądać za nowym zawodnikiem do środka pola.

POLECAMY TAKŻE

Dziennikarze “talkSPORT” donoszą, że “Sroki” interesują się N’Golo Kante. Francuz występuje w saudyjskim zespole należącym do właścicieli Newcastle United, więc z negocjacjami byłoby kłopotów. Powrót francuskiego pomocnika do Premier League z pewnością byłby wielkim wydarzeniem.

N’Golo Kante w barwach Al-Ittihad rozegrał do tej pory 14 spotkań. Udało mu się raz wpisać na listę strzelców, a także zanotować cztery asysty. Dokładnie takie same liczby 32-latek miał przez cały okres występów w Leicester City.

Sprawdź także: Miliard euro to za mało. Chelsea planuje zimowe ruchy

Komentarze