Luton Town sprawił sensację. Wygraną zadedykowano kapitanowi

Luton Town po golu Androsa Townsenda wygrał 1:0 z Newcastle United w spotkaniu 18. kolejki Premier League. The Hatters zwycięstwo zadedykowali Tomowi Lockyerowi, który wyszedł już ze szpitala po tym, jak doznał zatrzymania akcji serca w przerwanym meczu przeciwko Bournemouth.

Luton Town
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Luton Town
  • Luton Town sprawił nie lada sensację w 18. kolejce Premier League
  • The Hatters wygrali bowiem z faworyzowanym Newcastle United (1:0)
  • Autorem jedynej bramki w tym spotkaniu był Andros Townsend

Piłkarze Luton zwycięstwo zadedykowali Tomowi Lockyerowi

Luton Town w sobotę po południu na Kenilworth Road zmierzył się z Newcastle United w spotkaniu 18. kolejki Premier League. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, a wygraną drużynie The Hatters w 25. minucie zapewnił Andros Townsend.

Zawodnicy Luton Town zwycięstwo postanowili zadedykować swojemu kapitanowi – Tomowi Lockyerowi – który doznał zatrzymania akcji serca w poprzednim spotkaniu przeciwko Bournemouth. To starcie przerwano przy rezultacie 1:1 i dlatego zostanie powtórzone.

Na szczęście wszystko skończyło się pozytywnie. 29-letni walijski środkowy obrońca został już wypisany ze szpitala, gdzie wszczepiono mu niezbędny defibrylator. Doświadczony stoper w najbliższych tygodniach będzie dochodził do pełni zdrowia.

Luton Town – Newcastle United 1:0 (1:0)

1:0 Andros Townsend 25′