Kiwior zagrał z Liverpoolem. Jedna akcja poruszyła Anglików [WIDEO]

Arsenal pokonał Liverpool 3:1, a Jakub Kiwior rozegrał całą drugą połowę. Obrońca Kanonierów zaliczył solidny występ, ale eksperci zwrócili uwagę przede wszystkim na zmarnowaną okazję.

Jakub Kiwior
IMAGO / Sebastian Frej Na zdjęciu: Jakub Kiwior
  • Arsenal ograł Liverpool w hicie Premier League
  • Niespodziewanie dużo minut dostał Jakub Kiwior
  • Polak zanotował solidny występ, ale nie wykorzystał dogodnej okazji

Arsenal ograł Liverpool. Jakub Kiwior zmarnował dogodną okazję

Spotkanie Arsenalu z Liverpoolem było absolutnym hitem 23. kolejki Premier League. Kanonierzy wygrali na własnym stadionie 3:1 i tym samym mają już tylko dwupunktową stratę do liderujących w tabeli The Reds.

Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Jakub Kiwior, który zastąpił Oleksandra Zinchenkę. Polak zaliczył naprawdę udane zawody, spisując się solidnie w defensywie. W końcówce miał także okazję na gola, o której mówią angielskie media.

– Wszedł po przerwie i spisał się nieźle w meczu tej rangi. W końcówce zmarnował świetną okazję – ocenia The Standard.

– Drugą połowę przeszedł stosunkowo bez szwanku. Mógł zachować się lepiej, mając okazję na gola w końcówce meczu – czytamy w Goal.com.

Sytuacja Jakuba Kiwiora od minuty 3:30:

Czytaj dalej: Szczęsny zachwycił kapitalną interwencją. Włosi mówią o cudzie [WIDEO]