Giganci Premier League zainteresowani obrońcą Evertonu

Everton może latem stracić jednego ze swoich kluczowych obrońców. Daily Mail przekazało nowe wieści na temat przyszłości Jarrada Branthwaite'a. Możliwe, że zawodnik zmieni klub.

Piłkarze Evertonu
Obserwuj nas w
fot. Action Plus Sports Images / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Evertonu

Jarrad Branthwaite kuszony przez giganta

Everton mimo tego, że został ukarany odjęciem ośmiu punktów i tak wywalczył spokojne utrzymanie w Premier League. Latem jednak klub z siedzibą na Goodison Park może zmienić się nie do poznania. Ciekawa przyszłość rysuje się przed jednym z defensorów. Daily Mail przekazał, że niepewny swojej przyszłości w klubie jest Jarrad Branthwaite. 21-latek ma co prawda kontrakt z Evertonem do końca czerwca 2027 roku. Ostatnio nie brakuje jednak wieści o tym, że 21-latek budzi zainteresowanie kilku gigantów w lidze angielskiej.

POLECAMY TAKŻE

Źródło podaje, że chętny na transfer z udziałem piłkarza urodzonego w Carlisle jest Manchester City. W każdym razie nie tylko sternicy mistrzów Premier League myślą o pozyskaniu piłkarza. Także działacze Manchesteru United czy Tottenhamu Hotspur mają na swojej liście życzeń utalentowanego defensora.

Branthwaite zasilił szeregi The Toffees w maju 2021 roku. Niemniej dopiero w tej kampanii zawodnik tak naprawdę z dobrej strony zaprezentował się w szeregach Evertonu. Wcześniej zawodnik był wypożyczony do PSV Einhoven. W tym sezonie Branthwaite wystąpił łącznie w 41 spotkaniach, notując w nich trzy trafienia. Na boisku zawodnik spędził blisko 3700 minut. Jak na razie największym sukcesem piłkarza jest triumf w Pucharze Holandii, co miało miejsce w sezonie 2022/2023.

Czytaj więcej: Legia będzie miała kłopot, nie chodzi tylko o Josue

Komentarze