Gerrard kolejnym kandydatem na menedżera The Spurs

Steven Gerrard
Steven Gerrard fot Grzegorz Wajda

Tottenham Hotspur nie przestaje poszukiwać nowego menedżera. Najnowsze doniesienia angielskich dziennikarzy wskazują, że na celowniku klubu z Londynu znalazł się Steven Gerrard. Informacje w tej sprawie zagościły na łamach Evening Standard.

  • Nie milkną spekulacje na temat nowego opiekuna Tottenhamu Hotspur
  • Najnowsze doniesienia angielskich mediów wskazują, że na celowniku The Spurs znalazł się Steven Gerrard
  • 41-latek aktualnie prowadzi Rangers FC, z którym ma kontrakt do końca maja 2024 roku

Tottenham Hotspur wciąż szuka następcy Jose Mourinho

Tottenham Hotspur od rozstania z Jose Mourinho nie potrafi znaleźć następcy Portugalczyka. Chociaż przewinęło się już wielu kandydatów. Przymierzani do pracy w ekipie ze stolicy Anglii byli między innymi: Mauricio Pochettno, Erik ten Hag, Paulo Fonseca, Gennaro Gattuso, czy ostatnio Nuno Espirito Santo.

Najnowsze doniesienia angielskich mediów wskazują natomiast, że nowym opiekunem The Spurs może zostać były kapitan reprezentacji Anglii. Gerrard stoi tym samym przed szansą debiutu w Premier League jako menedżer.

41-latek aktualnie jest odpowiedzialny za wyniki w Rangersach, z którymi wywalczył w ostatniej kampanii mistrzostwo Szkocji. Anglik ma kontrakt do 2024 roku z klubem z Ibrox Park, ale wydaje się, że nie jest to żaden kłopot dla sterników Tottenhamu.

Gerrard to trener, preferujący ofensywny styl gry, opierający się na ustawieniu 4-3-3. Jak dotąd prowadził Rangersów w 170 spotkaniach, w których zaliczył 112 zwycięstw 36 remisów i 22 porażki.

Piłkarze The Spurs nowy sezon ligowy zaczną 15 sierpnia. Już w pierwszym spotkaniu nowej kampanii na ich drodze stanie Manchester City.

Czytaj więcej: Tottenham zrezygnował z zatrudnienia Gattuso

Tottenham
Manchester City
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. sierpnia 2021 17:28.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze