Fernandez zabrał głos ws. plotek. Wyjawił, jaki ma plan

Enzo Fernandez strzelił bramkę w drugim meczu z rzędu w Premier League. Chelsea dzięki jego trafieniu wygrała 3-1 z Crystal Palace. Po spotkaniu Argentyńczyk zabrał głos na temat swojej przyszłości.

Enzo Fernandez
Imago / Carlton Myrie Na zdjęciu: Enzo Fernandez
  • Enzo Fernandez strzelił bramkę w meczu przeciwko Crystal Palace
  • Chelsea wygrała 3-1 na wyjeździe
  • Argentyńczyk skomentował plotki o jego odejściu z The Blues

Enzo Fernandez nie zamierza opuścić Chelsea

Chelsea odrobiła straty w meczu 24. kolejki Premier League przeciwko Crystal Palace. Podopieczni Mauricio Pochettino, mimo że przegrywali do przerwy, to rozstrzygnęli wynik meczu na swoją korzyść w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Ostatecznie goście po trafieniach Enzo Fernandeza i Conora Gallaghera wygrali 3-1, dzięki czemu awansowali na 10. miejsce w lidze.

Jednym z bohaterów The Blues był argentyński pomocnik, który w ostatnim czasie był łączony przez brytyjską prasę z odejściem z klubu. 23-latek po spotkaniu wypowiedział się na temat rzekomego opuszczenia Stamford Bridge oraz ujawnił co chce osiągnąć wraz z zespołem.

– Nie wiem, skąd pojawiły się plotki o moim odejściu. To były tylko medialne doniesienia. Chce temu zaprzeczyć, te plotki nie są prawdziwe. Jestem szczęśliwy w Chelsea i chce zagrać w następnej edycji Ligi Mistrzów – powiedział Enzo Fernandez cytowany przez Fabrizio Romano.

Pomocnik zagrał w tym sezonie w 21 meczach w lidze, w których strzelił 3 bramki i zaliczył asystę. Dla The Blues gra od stycznia 2023 roku, gdy przeniósł się do Anglii z Benfiki Lizbona za 121 milionów euro.