Niesamowity rajd Neymara, zabrakło tylko wykończenia Mbappe

gracze PSG
PressFocus Na zdjęciu: gracze PSG

Neymar był bardzo blisko niesamowitej asysty w spotkaniu PSG – Troyes (4:3). Brazylijczyk przeprowadził kapitalny rajd, a potem cudownie odegrał do Kyliana Mbappe. Francuz nie wykorzystał jednak swojej sytuacji i „okradł” Neymara z genialnej asysty.

• W 66. minucie Neymar przeprowadził niesamowity rajd przez kilkadziesiąt metrów
  • Potem Brazylijczyk odegrał piętką do Mbappe. Francuz powinien zdobyć gola, ale uderzył w bramkarza Troyes
  • Ostatecznie PSG pokonało Troyes 4:3

Neymar blisko genialnej asysty

Paryżanie mieli w spotkaniu przeciwko Troyes pewne problemy. Goście szybko objęli prowadzenie. Mistrzowie Francji zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą.

Potem gospodarze znowu musieli odrabiać straty, ale do wyrównania doprowadził Lionel Messi kapitalnie uderzając z dystansu. Gola na 3:2 zdobył zaś Neymar, który skorzystał z pięknej asysty Argentyńczyka.

W 66. minucie Brazylijczyk przeprowadził rewelacyjny rajd. Neymar przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, a po drodze mijał niczym tyczki swoich rywali. Na koniec zrobił „ruletkę” i odegrał do Mbappe. Ten powinien zdobyć gola, ale trafił w bramkarza Troyes, który ogólnie rozgrywał w sobotę bardzo dobre zawody.

Finalnie paryżanie pokonali swoich rywali 4:3. Neymar na pewno może żałować po tym spotkaniu, ponieważ gdyby Mbappe lepiej przymierzył, to miałby na swoim koncie spektakularną asystę.