LM: sensacja w “grupie śmierci”! PSG na deskach [WIDEO]

PSG doznało pierwszej porażki w tej edycji Ligi Mistrzów. Sensację sprawiło Newcastle, które przed własną publicznością pokonało mistrza Francji 4:1.

Sean Longstaff
IMAGO/Martin Rickett Na zdjęciu: Sean Longstaff
  • Newcastle pokazało siłę na tle PSG
  • Eddie Howe i spółka ograli zespół Luisa Enrique 4:1
  • Anglicy znajdują się na pierwszym miejscu w swojej grupie Ligi Mistrzów

Newcastle na czele najsilniejszej grupy Ligi Mistrzów

Środa z Ligą Mistrzów obfitowała w interesujące mecze. Świetnie zapowiadała się między innymi konfrontacja Newcastle kontra PSG. Pierwszy gol w Anglii padł kilkanaście minut po starcie spotkania.

PSG nie potrafiło doprowadzić do remisu. Zamiast tego w 39. minucie przegrywało już 0:2. Do siatki po asyście Guimaraesa trafił Burn. Newcastle trzeci cios zadało pięć minut po zmianie stron. Na 3:0 po podaniu Trippiera trafił Longstaff.

Paryżan do tlenu niedługo później podłączył Hernandez. Nadzieję gościom bramką na 4:1 odebrał Schar. Newcastle wygrało pewnie i awansowało na pozycję lidera tabeli. Za placami Srok są: PSG, Milan i BVB.